• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zor günler

Uzun zamandır ‘Vertigo’ hastalığı nedeniyle zor günler geçiren , ’ta bayramın ilk günü sahneye tekerlekli sandalyeyle çıktı. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan seyirciler ünlü komedyene alkışlarla destek verdi

Zor günler

23.08.2018, 00:00

Komedyen Mehmet Ali Erbil, Kıbrıs'ta bayramın ilk günü sevenleriyle buluştu. Girne'de bir otelde Candan Erçetin ile birlikte sahne alan ünlü komedyen, 'Vertigo' rahatsızlığı nedeniyle sahneye tekerlikli sandalye ile çıkmak zorunda kaldı.

DENGE PROBLEMİ YAŞADI

Seyircilere sağlığı hakkında bilgi veren Erbil; "Bunu bir espri olarak almayın, bu işin şakası yok. Yürürken denge problemi yaşıyorum. Kulisten buraya kadar tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duydum. Sahneye de böyle çıkmak zorunda kaldım" dedi. Seyirciden büyük destek alan Mehmet Ali Erbil, 'Hep böyle kalacak değilim bu zor günler de geçecek elbet' diyerek duygusal bir konuşma yaptı. Aralarında Oktay Kaynarca, Tarık- Gülenay Ünlüoğlu ve Cihan Ünal'ın da bulunduğu ünlü isimler de Mehmet Ali Erbil'e destek verdi.

VERTİGO NE DEMEK?

Vertigo; bir hastalık değil, 'altında yatan sebebin mutlaka araştırılması gereken' bir belirtidir. Baş dönmesi kişinin yaşam kalitesini alt üst edebilir. Kimi zaman öyle şiddetli olur ki bu baş dönmesi, kişi kendini bir anda acil serviste dahi bulabilir. Denge kaybı, mide bulantısı ve kusma da 'Vertigo' ile birlikte görülebilir. Genellikle iç kulaktaki denge sisteminde ortaya çıkan bir sorundan kaynaklanmaktadır. İç kulak kristallerinde yer değiştirmeye bağlı olarak baş dönmesi oluşabilir.

Zor günler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA