• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bir kıvılcım yetti!

Bir kıvılcım yetti!

23.08.2018, 23:02

Bodrum Antik Tiyatro'da önceki akşam sahneye çıkan Duman'ın hayranları konser alanına girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.
Duman, 1999'dan bugüne dillere dolanan 'Seni Kendime Sakladım', 'Elleri Ellerime', 'Beni Yak' ve bir çok hit şarkısını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

HER ŞARKIDA AYAKTA ALKIŞLADI

Duman'ın solisti Kaan Tangöze'nin şarkıcı sevgilisi Kıvılcım Ural da Bodrum Antik Tiyatro'da baş köşede yerini aldı. 44 yaşındaki Kaan Tangöze, şarkıları 27 yaşındaki Kıvılcım Ural'ın gözlerine bakarak seslendirdi. Kaan Tangöze, aşkı uğruna konseri uzatıp saatlerce sahneden inmezken, Kıvılcım Ural da her şarkıdan sonra uzatmalı sevgilisini ayakta alkışladı ve bol bol onun fotoğraflarını çekti. Onların aşkına şahitlik edenler ise, "Duman'ın coşması için bir Kıvılcım yetti' demekten kendilerini alamadılar.

Bir kıvılcım yetti! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN