• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

göründü!

Bodrum göründü!

23.08.2018, 23:25

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla aşırı yoğunluk yaşanan Muğla'nın Bodrum ilçesinde, liman boşaldı. Yaklaşık 700 teknenin denize açılmasıyla Bodrum adeta tekrar ortaya çıktı. Kurban Bayramı'nda en çok tercih edilen tatil beldelerinin başında gelen Bodrum'da, son birkaç günde, limanda başlı bulunan yaklaşık 700 tekne çıkış işlemi yaptırdı.

TUR VE ADALAR

Bir çoğu mavi tura bazıları da Yunan adalarına giden teknelerin ardından Bodrum Limanı neredeyse tamamen boşaldı. Teknelerle 10 binden fazla tatilci denize açılırken Yaklaşık 10 bin limanda, balıkçı ve özel teknelerden başka tekne kalmadı. Bodrum Limanı'nda gezintiye çıkan yerli ve yabancı turistler de, bu durumu fırsat bilerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Bodrum Limanı'nda bulunan tarihi Tepecik Camii de, limanın boşalmasıyla yıllar sonra farklı bir manzarada yerini aldı. Bodrum Limanı'nın Kurban Bayramı tatilinden sonra eski haline dönmesi beklenirken, turizmciler, bu görüntünün bütün sezona yayılması temennisinde bulundu.

ADEM ÜLKER

Bodrum göründü! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN