• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşte röportajının

İşte Derya Köroğlu röportajının ses kaydı

28.08.2018, 10:09

grubunun solisti , 'nden 'ın sorularını cevapladı. Ne var ki Köroğlu'nun röportajda söylediklerini bazı çevreler sindiremedi ve tepki gösterdi. Sosyal medyada linç timi devreye girince Köroğlu birden çark edip ’a söylediklerini inkar yolunu seçti. Sabah Gazetesi ise yayınlamadan önce gönderip onay aldığı halde Derya Köroğlu tarafından yalanlanan o sözlerin ses kaydını yayınladı.

'SÖZLERİM ÇARPITILDI' YALANI
Derya Köroğlu, 16 Ağustos'ta Hatay'da, Sabah Gazetesi'nden Tuba Kalçık'la buluşup GÜNAYDIN'a özel bir röportaj verdi. O röportaj dün yayınlandı. Ancak Köroğlu, açıklamalarıyla ilgili sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Instagram hesabında çark ederek "Sözlerim çarpıtıldı" dedi.

EŞİ, KALÇIK'I HEDEF ALDI
Üstelik aynı dakikalarda sanatçının eşi Ayşe Köroğlu da röportajı yapan Tuba Kalçık'ı hedef alan bir paylaşım yaptı. Halbuki Kalçık, 'Saptırıldı' denen röportajın son dökümünü ilkeli bir davranışla Derya Köroğlu'na gönderip onayını almıştı. Üstelik Köroğlu'nun "Zor durumda kalırım" ricası üzerine bazı bölümler çıkarılmıştı.

İŞTE DERYA KÖROĞLU'NUN RÖPORTAJDAN ÇIKARILMASINI RİCA ETTİĞİ BÖLÜM:

'CHP'YE SİTEMİMİZ ÇOK BÜYÜK. ATATÜRK'ÜN PARTİSİ FİLAN DEĞİLLER ARTIK!'

İşte Derya Köroğlu röportajının ses kaydı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN