• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Böyle bir sorun varsa başımın tacı’

‘Böyle bir sorun varsa başımın tacı’

30.08.2018, 23:42 Güncelleme Tarihi: 31.08.2018,00:32

basımın tacı’ Yeni Asır’ın “’a haciz şoku” haberi büyük ses getirirken, ünlü oyuncu aile bağlarının kendisi için çok önemli olduğunu söyledi ve ablasının arkasında durdu...

Oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın ablalarıyla birlikte İzmir'de açtığı gelinlik mağazasına bir imalatçı firmaya olan 10 bin liralık borç yüzünden haciz gelmişti.
Magazin şefimiz Kahraman Durak'ın ortaya çıkardığı Nurgül Yeşilçay'a haciz şoku magazin gündemine bomba gibi düşmüş, haberi, Türkiye'nin en çok okunanları arasında yer almıştı.

İSTANBUL'DAKİ EVE İCRA

Zaman zaman mağazaya gelen ve kataloglarında yer alan Yeşilçay, resmi olarak üzerinde görünen şirket nedeniyle sıkıntı yaşarken, eğer borcu ödemezse İstanbul'daki evine de icra memurları gidecek. İzmir Adliyesi 2'nci İcra Müdürlüğü'nden haciz talimatının İstanbul Adliyesi'ne gönderildiği ileri sürülürken, Yeşilçay'ın 10 bin lira ve masrafları ödememesi halinde İstanbul'daki evinde haciz işlemi uygulanacağı iddia edildi.

İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI

Nurgül Yeşilçay'ın sahibi olduğu 'Yeşilçay Moda' adlı gelinlik mağazasında tansiyonlar yükselince gözler, ünlü oyuncuya çevrildi. Ve Yeşilçay ilk kez konuştu. Yeşilçay, ablasının arkasında durarak, "Fiilen orada değilim. Ablamın dükkanı. Aile bağları benim için çok önemli. Böyle bir sorun varsa ailem başımın tacıdır' dedi.

‘Böyle bir sorun varsa başımın tacı’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN