• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Benim reklama ihtiyacım yok’

‘Benim reklama ihtiyacım yok’

01.09.2018, 00:00

Sanatçı Haluk Levent, Kurban Bayramı'nın 1. günü, kesilmemek için Rize'den kaçarak denize giren ve bayramın son günü Trabzon Sürmene'de yüzerken bulunan 'Ferdinand' isimli danayı satın aldıktan sonra kendisine yöneltilen "reklam yapıyor" eleştirilere yanıt verdi. Levent, "Sadece onu almak ve özgür bırakmak istedim" dedi.

23 KİLOMETRE YÜZDÜ

Kesilmemek için Rize'den 23 kilometre uzaklıktaki Sürmene'ye kadar yüzen 'Ferdinand' isimli dana, Haluk Levent'in kurucusu olduğu Ahbap Platformu tarafından satın alındı. 'Ferdinand' böylece kurbanda kesilmekten kurtuldu. İzmir Kemalpaşa'daki Kurtarılmış Çiftlik Hayvanları Barınağı'nda yaşayan Ferdinand yeni yuvasına alışmaya çalışırken, Haluk Levent danaya neden sahip çıktığını Yeni Asır'a anlattı.

'VEGAN DEĞİLİM'

Ferdinand'ın adını bir çizgi film kahramanından esinlenerek kızının koyduğunu ve kesilmemesi için o çiftliğe yerleştirdiklerini belirten Haluk Levent, "Ben vegan değilim. Vejeteryan da değilim. İleride bir vegan olabilirim, onu da bilmiyorum. Ama şu an ki duygularım buydu ve onu almak, özgür bırakmak istedim. Reklam yapmaya ihtiyacım olduğunu zannetmiyorum. Duygulandım ve herkesin duygularına tercüman oldum" yanıtını verdi.

METİN BURMALI

‘Benim reklama ihtiyacım yok’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA