• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Parayı ödedi haciz kalktı

Parayı ödedi haciz kalktı

31.08.2018, 23:42

Gelinlik imalatı yapan bir firmaya bulunan 10 bin liralık nedeniyle haciz işlemleri başlatılan ’ın sahibi olduğu ’deki gelinlik mağazasına haciz gelmişti. Ünlü oyuncu dün borcunu kapattı

Ablası ile birlikte İzmir'de açtığı gelinlik mağazasına gelinlik imalatı yapan bir firmaya bulunan 10 bin liralık borç nedeniyle haciz gelmesi, ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'ı üzmüştü.
Firmanın resmiyette kendi üzerine olduğunu ama İzmir'de bulunmadığını söyleyen Yeşilçay'ın borç nedeniyle banka hesaplarına, sekiz tapusuna, mağazadaki mallara, motosikletine ve ikamet ettiği evine fiili haciz kararı gelmişti. Nurgül Yeşilçay dün harekete geçerek 10 bin liralık borcunu ödeyip haciz kararını kaldırdı.
İzmir 2. İcra Müdürlüğü'nce yürütülen icra takip olayında dün, alacaklı vekilince paranın borçlu Nurgül Yeşilçay'dan haricen tahsil edildiği öğrenildi.

AİLE BAĞLARI KUVVETLİ

Bunun üzerine İzmir 2. İcra Müdürlüğü, Nurgül Yeşilçay hakkında aleyhine yapılan tüm hacizleri kaldırdı. İkametgahına haciz yapılması için İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne gönderilen menkul mal haczi talimatının da geri istendiği iddia edildi. Nurgül Yeşilçay iki gün önce aile bağlarının çok kuvvetli olduğunu söylemiş ve 'Ablam duruyor mağazada ama ailemin başımın üzerinde yeri var. Ne gerekiyorsa yaparım' demişti.

KAHRAMAN DURAK

Parayı ödedi haciz kalktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN