• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'den 'ye tepki!

Yavuz Bingöl'den CHP'ye tepki!

01.09.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 01.09.2018,18:02

, 'nün solisti 'nun " artık Atatürk'ün partisi değil" eleştirisine katıldığını söyledi.

Sabah'tan İlker Gezici'ye konuşan Yavuz Bingöl, Derya Köroğlu'nun CHP'ye yönelttiği eleştirinin arkasında durulması gerektiği görüşünü dile getirdi.

'10 SEÇİMDE YENİLGİYE UĞRADILAR'

Bingöl; Köroğlu'nun CHP hakkında yaptığı açıklamaların doğru olduğunu, bu sözlerinin arkasında durması gerektiğini belirtip şöyle konuştu: "Ne kadar güzel söylemiş Derya Köroğlu. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Daha ne kadar değerlerini kaybedecekler farkında değiller. Partiyi yönetemeyenler, ülkeyi nasıl yönetecekler hiç anlamış değilim zaten. 10 seçimden yenilgiyle çıktılar.

Asıl sorun şu: CHP'nin solu, benim sağıma denk geliyor." Derya Köroğlu, röportaj sırasında yaptığı "CHP'ye sitemimiz çok büyük. CHP artık Atatürk'ün partisi değil" açıklamasının yayınlanmamasını rica etmiş, Tuba Kalçık o bölümleri röportajdan çıkarmıştı. Köroğlu'nun "Sözlerimi çarpıttılar" açıklamasının ardından röportajın deşifresi Sabah. com.tr'de yayınlanınca tartışma noktalandı.

Yavuz Bingöl'den CHP'ye tepki! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA