• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yaza veda, güze merhaba

Yaza veda, güze merhaba

02.09.2018, 22:58

Yaz sezonu boyunca "Ondan Kalan Şarkılar" konsepti ile Türkiye'yi karış karış dolaşan başarılı popçu Sıla, yaz turnesinin kapanışını Muğla Bodrum konseri ile yaptı.

BAKANIN EŞİ DE İZLEDİ

Sıla, "İlk konserden son konserimize kadar teveccüh gösterip bizlere zaman ayıran herkese minnettarız. Bu gece yazın son, güzün ilk konseri. Bu yıl Bodrum'a her gelişimde unutulmayacak anılar biriktirdim. Bir müzisyenin mutluluk duyacağı her şeyi yaşattınız bana. O yüzden müsadenizle bugün siz değil biz sizi alkışlayalım" diyerek tüm orkestraya seyircileri alkışlattı. Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy da yakın arkadaşı Meltem Gökhan ile birlikte Sıla konserini izlemeye gelenler arasındaydı.

ADEM ÜLKER

Yaza veda, güze merhaba haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN