• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yürümekte dahi zorlanıyorlar

Yürümekte dahi zorlanıyorlar

03.09.2018, 23:27

’ın Koçarlı ilçesi ’nde, yolların bozuk ve bakımsız haline isyan eden vatandaşlar, yetkilileri göreve davet etti

Aydın'ın Koçarlı ilçesi Karacaören Mahallesi'nde yollar, bozuk ve bakımsız görüntüsüyle dikkat çekiyor. Mahallede yolların toprak olması nedeniyle vatandaşlar; yazın toz, kışın ise çamur ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Mağdur olduklarını belirten vatandaşlar, yaşadıkları sorunun giderilmesi için yetkilileri göreve davet ediyor.

KÖSTEBEK YUVASI

Yolların mevcut halinin köstebek yuvasından farkı olmadığını belirten vatandaşlar, "Ev ve arazilerimize giden bu bozuk ve bakımsız yollar nedeniyle mahalle halkı olarak mağduruz. Mahallede yaşlı nüfusumuz fazla. Bu yolda yürümeye çalışan yaşlı vatandaşlarımız, yolun durumundan dolayı düşerek bir kaza yaşayabilir. Bu tür bir kaza yaşanması halinde sorumlusu kim olacak? Yollar çukurlardan geçilmiyor. Yolların parke taşlarıyla döşenmesini ya da asfaltlanmasını istiyoruz. Mahallemize yakışan yolların yapılmasını talep ediyoruz" şeklinde konuştular.

Yürümekte dahi zorlanıyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN