• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘İlişkiyi mahvetmekte üstüme tanımıyorum’

‘İlişkiyi mahvetmekte üstüme tanımıyorum’

05.09.2018, 23:02

İrem Derici, 'hayatım rol kesmek' dese de beklenmeyecek kadar sahici. Açıkça itiraf ediyor: "İlgi manyağıyım, bitmiyor duygusal açlığım. Şimdi mesela, 'Bu klibi şuradan araklamış' diyorlar, ortalık karışıyor ya, bayılıyorum." Yeni albümü 'Sabıka Kaydı'nın klibiyle ilgili, "Herkes Kolombiyalı sanatçı Juanes'in klibinin kopyası olduğunu söylüyor, ne diyorsunuz" sorusuna da içtenlikle yanıt veriyor:

BİRDEN YOK OLUYORUM

"Sordular bana, 'Senin içinde olmak istediğin sahte küçük dünya ne?' diye. 'Rihanna, Jennifer Lopez falan olmak istiyor insan' dedim. Klip fikri oradan çıktı. Hepsinin en sevdiğim kliplerinden belli sahneleri alıp içine beni koyduk. Lopez, 'Dinero' klibinde mangal yapıyor mesela, ben CD pişirdim.
Oradaki kadın biraz Rihanna, biraz Beyonce, biraz Jennifer Lopez. Şarkıda diyorum ya: Kendi küçük, sahte dünyasında herkes. Hepimizin özendiği bir hayat var; bu da benimki. Yani orada tamamen rol yapıyorum." Aşk konusunda da açık sözlü davranan Derici, "Gerçek anlamda bir kere aşık oldum. O yüzden bir kere mahvolmuşumdur ama genel anlamda ilişkiyi mahvetmekte üstüme yok. Birini seviyorum, ölene kadar onunla olacakmışım gibi geliyor. Sonra birden yok oluyorum, çıldırıyorum. Bir aya bin yıllık şey sığdırıyorum" dedi.

‘İlişkiyi mahvetmekte üstüme tanımıyorum’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN