• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İyilik meleği

İyilik meleği

09.09.2018, 00:00

Kendisi de bir erkek çocuğu annesi olan ünlü oyuncu Gamze Özçelik, yatırım amaçlı seneler önce İstanbul Göztepe'de aldığı 1+1 evini 400 bin TL'ye satarak yardım fonuna aktarma yaptı.

KENYA'YA 100 BİN LİRA

Son dönemlerde yardım kampanyaları ile dikkat çeken başarılı oyuncu Gamze Özçelik, kurucusu olduğu 'Umuda Koşanlar' derneğinin ayakta durması için bu uğurda evini gözden çıkardı. Özçelik, geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda da Kenya'ya 100 bin TL'lik gıda ve kıyafet yardımı yapmıştı. Gittiği ülkelerdeki durumların içler acısı olduğunu söyleyen Özçelik, "Güney Sudan, Somali, Yemen ve Kenya'da açlık inanılmaz üzücü boyutta.
Aynı zamanda bölgede terörist gruplar var, buralara ulaşmak, yardım edebilmek bile inanılmaz zor ama gidiyoruz" dedi.

BÜYÜK FEDAKARLIK

Büyük fedakarlık yapan Özçelik, "Bu yola gönül vermeye, hayatımı bu amaç için değiştirmeye başladığımdan beri güzel insanlarla tanıştım.
Bundan sonra sadece hayır işlerinde yer almak, varımı yoğumu çocuklara harcamak istiyorum" şeklinde konuştu.

İyilik meleği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA