• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Kızımın odasını bile almayı düşündüler'

Boşandığı eşinin borçları yüzünden villasına haciz gelen ilk kez konuştu. Akalın, “Benim evim Okan’ın ağabeyinin home ofisiymiş. Pes artık! Hira, ‘Köpeğimi de götürecekler mi anne?’ diye ağladı” dedi

'Kızımın odasını bile almayı düşündüler'

13.09.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 13.09.2018,00:27

Şarkıcı Demet Akalın, 6.5 yıllık eşi, kızı Hira'nın babası Okan Kurt'tan önceki gün tek celsede boşandı. Akalın, boşanmanın ardından ilk kez konuştu.

SON NOKTA OLDU

Geçtiğimiz günlerde Okan Kurt'un borçları yüzünden Beykoz'daki villasına haciz gelen ve eşyaları kamyonlara yüklenerek götürülen Akalın, "Benim evim Okan'ın ağabeyinin home ofisiymiş. Pes artık! Kızımın odasını bile almayı düşündüler" dedi.

Haciz işlemleri sırasında kızı Hira'nın da evde olduğunu belirten Demet Akalın, "Çocuğum, 'Köpeğimi de alacaklar mı anne? diye ağladı. Bu benim için son nokta oldu. O an Okan'dan boşanmayı kafama koydum" açıklamasını yaptı. Hakkında sosyal medyada birçok yorum yapılan Akalın, bunlar içinse, "Herkes her şeyi düşünebilir, sıkıntı yok. Bana sevenlerimin duası yeter" şeklinde konuştu.

İKİ ARKADAŞINI SİLDİ

Öte yandan Demet Akalın, boşanma sonrasında yakın arkadaşları olan şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'i ve Işın Karaca'yı Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. Akalın'ın Özlem Ada Şahin'i ve Işın Karaca'yı takipten çıkarmasının zor zamanlarında yanında olmaması olduğu iddia edildi.

'Kızımın odasını bile almayı düşündüler' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA