• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Urlalı oldu

Demet Akbağ Urlalı oldu

14.09.2018, 00:20

Son yıllarda İstanbul’da yaşayan ünlü isimlerin kaçış noktası olarak mülk edindiği ’in ilçesi, ’ı da kendine bağladı. Ünlü oyuncu ’nden 4 dönüm arazi aldı

FATİH ŞENDİL

İzmir'in Urla ilçesi Türkiye'nin yeni cazibe merkezi...
İstanbul'da yaşayan pek çok ünlü ismin Urla sevdası, diğer yıldızların da iştahını kabartıyor.
Basketbolcular Hüseyin Beşok, Efe Aydan, Hakan Aysev, Sibel Can, Coşkun Sabah ve İclal Aydın'dan sonra usta oyuncu Demet Akbağ da Urlalı oldu.

EV YAPTIRACAK

Akbağ, geçtiğimiz günlerde Urla'nın Barbaros Köyü ile Uzunkuyu arasında bulunan bölgede tarla vasfında, 4 dönüm arazi satın aldı.
Demet Akbağ'ın yakın aile dostu olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de Çeşme'ye yakın olan bu bölgeyle ilgilendiği ve Akbağ ile komşu olmak için girişimde bulunduğu iddia edildi. Demet Akbağ'ın arazi üzerine prefabrik, şirin bir ev yapacağı; ailesi ile birlikte yaz aylarında şehrin kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldıkları için Çeşme ya da Bodrum yerine Urla'yı tercih edeceği öğrenildi. Başarılı oyuncu Demet Akbağ, 19 yıldır Zafer Çika ile evli ve mutlu çiftin bu evlilikten 17 yaşında Ali isminde bir oğulları var.

İLK TERCİH KEKLİKTEPE

İstanbul'dan gelenlerin ilk tercihinin Kekliktepe olduğu belirtiliyor. İnşaat ve dekarasyon sektöründe faaliyet gösteren Ali Görlüğür, "Her gün yaptığımız villa ve sitelere müşteri geliyor. Daha çok arsa alıyorlar. Proje çizdirip zevklerine göre yaşıyorlar" dedi.

Demet Akbağ Urlalı oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN