• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ın villasını su bastı

Demet Akalın'ın villasını su bastı

14.09.2018, 23:49

Boşanma haberiyle gündemden düşmeyen , İstanbul’da etkili olan sağanak yağmur sonrası evini su bastığını duyurdu. Şarkıcı, haciz işlemi sırasında evine zarar verildiğini iddia etti

Okan Kurt ile 6 yıllık evliliğini tek celsede bitiren şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz gün evine gelen icra memurlarına tepki gösterdi.

'HORTUMLARI KOPARDILAR'

Instagram'da İstanbul Beykoz'daki su basan lüks villasının fotoğrafını yayınlayan şarkıcı, şunları yazdı:

Gelen avukat, gelen icra müdürü, hakkınızda suç duyurusu yapacağım! Şu sökemediğiniz kopardığınız hortumlar... Bu yağmurda evi su bastı! Kurutma makinelerini de almışsınız, çocuğumun eşyaları perişan! Size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım, müdüre güvendim çektim çıktım evden kızımla!
Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım? Borçlu beyefendiye, doğum yapan çocuğuna kızımın altınlarından götürmüştü koştura koştura babası!
Ben size ricam etttim 'Hira'nın ilk okul günü girmeyin odasına' dedim. 'TV, klima ne varsa alacağız' dediniz! Sizin derdiniz ben değilim, borçlunuz da ben değilim! O 'formalite boşandı' diyenlerin hepsini yüce Rabbime havale ediyorum!

Demet Akalın'ın villasını su bastı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN