• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sahnede organlarını bağışladı

bekleyen çocuklara umut oldu. Özerk sahnede, “Hiçbir şey için geç değil. Sizlerin şahitliğinde organlarımı bağışlıyorum” dedi

Sahnede organlarını bağışladı

02.10.2018, 00:00

Organ nakli olmuş ve nakil bekleyen çocuklar 'Hayata Bağış Derneği' tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

SÜRPRİZ YAPTI

Tamamı doktor ve sağlık çalışanlarından oluşan "Ayda 1 Detox" grubunun şarkılarıyla eğlenen çocuklar, Tuğba Özerk'in sürprizi ile coşkulu anlar yaşadı.
Şehir dışındaki programını bırakıp çocuklar için etkinliğe gelen Tuğba Özerk, "Hayatımız büyük bir koşuşturma içinde geçerken en insani görevlerimizi bazen ihmal edebiliyoruz. Bugüne kadar ihmal ettiğim organ bağışını şu an sizlerin huzurunda gerçekleştirmek istiyorum derken, salonda büyük bir alkış yükseldi. Nakil bekleyen çocukların aileleri tarafından sevgi çemberine alınan Tuğba Özerk, çocuklara çeşitli hediyeler vererek mutluluklarını zirveye taşıdı.

Sahnede organlarını bağışladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.