• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ın haberi ses getirdi! kurtuluyor!

Cumhuriyet Başsavcılığı, gördüğü şiddet nedeniyle ’a sığınan A’nın kocasının serbest bırakılmasına itirazda bulundu

Yeni Asır’ın haberi ses getirdi! Kezban kurtuluyor!

11.10.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 11.10.2018,00:01

KAZIM YÖRÜKCE

Aydın'da koca dayağından kaçarak Yeni Asır'a sığınan 32 yaşındaki Kezban A. ile ilgili 'Kezban şimdilik yaşıyor' haberimizi ihbar kabul eden savcılık, talihsiz kadını öldüresiye döven Salih A'nın serbest bırakılmasına itirazda bulundu.
Müjdeli haberi Yeni Asır Muhabiri Kazım Yörükce'den alınca sevinç gözyaşlarına boğulan Kezban A, "O psikopatın tutuklanması bizim kurtuluşumuz olacak" dedi.

"RUJ SÜRDÜN"DA YAĞI!

İncirliova ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Kezban A. (31), 8 ay önce evlendiği ikinci kocası Salih A. tarafından ruj sürdüğü, parfüm kullandığı gibi sudan bahanelerle sokak ortasında dövülmüştü.
Talihsiz kadın, yüzü ve vücudu morluklar içindeyken sığındığı Yeni Asır bürosunda gözyaşlarıyla yardım istemişti.

TECAVÜZ TEHDİDİ

Uyuşturucu bağımlısı olduğunu söylediği kocasının tutuklanmasını isteyen Kezban A, Salih A'nın "Benden boşanırsan kızlarına tecavüz ederim" diye kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti.

ŞİDDETİ MUTLULUK POZLARIYLA GİZLEMİŞ

İH A'nın 7 ay önce de sosyal medya hesabından eşiyle birlikte çekilmiş fotoğraflarından oluşan slaytı 'Gerçek aşk' notuyla paylaşarak eşine uyguladığı şiddeti gizlemeye çalıştığı görüldü. 'Kasten adam öldürme' suçundan sabıka kaydı olduğu öğrenilen saldırganın yakalanması için Aydın emniyetinin her türlü tedbiri aldığı öğrenildi.

"KORKUDAN DIŞARI ÇIKAMIYORUM"

Kocasının hak ettiği cezayı almasını istediğini belirten Kezban A, "Bana sahip çıktığı ve sesimi duyurduğu için Yeni Asır'a minnettarım.
Bir haftadır korkumdan dışarıya adım atamıyorum. Her dakika nefesini ensemde hissediyor gibiyim. Onun dışarıda gezmesi kızlarım ve benim için büyük tehlikeydi. İnşallah tutuklanır ve bana yaptıklarının cezasını en ağır şekilde çeker. Ben de rahat bir nefes alırım" dedi.

İŞTE BAŞSAVCILIK AÇIKLAMASI

Yeni Asır'ın haberinin ardından Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada Salih A'nın serbest bırakılması kararına itirazda bulunulduğunu belirtilerek şu ifadelere yer verildi: "Basına yansıyan Kezban A'nın iddialarıyla ilgili olarak, Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma yürütülmekte olup, hakkında suç isnadında bulunulan şahsın sorguya sevkinin sağlandığı, tutuklanmasının talep edildiği ve mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verilip, itiraz işlemlerinin gerçekleştirildiği, itirazın sonucunun beklendiği kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Yeni Asır’ın haberi ses getirdi! Kezban kurtuluyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA