• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: ile aramda bir kırgınlık olamaz

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) tarafından Türk ayakkabı sektörünün yaratıcı gücünü desteklemek ve genç tasarımcıları sektöre kazandırmak amacıyla düzenlenen “3. Uluslararası Ayakkabı Tasarım Yarışması” ödülleri bir otelde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu

Gülşen: Demet Akalın ile aramda bir kırgınlık olamaz

12.10.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 12.10.2018,14:41

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Şenocak'ın ev sahipliğinde gerçekleşen final gecesinin jürisinde Gülşen, Zeynep Üner, Edis, Mahizer Aytaş, Hakan Bahar, Mehmet Yücebaşoğlu, Tamer Yılmaz, Mehtap Elaidi, Özlem Kaya, Özgür Masur, Kaner Kıvanç, Seda Lafçı, Ezgi Apa, Emre Güven,Süleyman Orakçıoğlu, Ertuğrul Özkök, Hakan Yıldırım, İslam Şeker, Erkan Zandar, Abdulsabur Endican, Tan Erdoğdu gibi birbirinden önemli isimler yer aldı.

"DEMET İLE ARAMDA KIRGINLIK OLMAZ"

Tasarım yarışmasının jüri üyeleri Gülşen ve Edis, yarışma öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Beyaz kıyafeti ve güneş gözlüğü ile dikkat çeken Gülşen "Bugün farklı bir heyecan var jüri üyeliği yapacağız.Tam anlamı ile bu işin içinde olmasak da işimiz gereği tasarım ve kıyafetlere özen gösteriyoruz. Farklı bir gece olacak." dedi.

Yakın arkadaşı Demet Akalın ile arasının açıldığı yönündeki haberlere açıklık getiren Gülşen, "Demet ile aramda bir kırgınlık yok. Sadece benim attığım mesajları Demet biraz geç gördü. Bunun sonunda böyle bir yanlış anlaşılma oldu. Demet ile aramda kırgınlık olmaz. Boşanma zaten başlı başına bir olay konuşulması gereken bunlar kimin arayıp aramadığı önemli değil. Ortada bir çocuk ve ayrı olan anne ve baba var" dedi.

HABERTÜRK

Sibel Can söylediği şarkıyla İmparator'u ağlattı
Aslıhan Doğan Turan Arda Turan’a sahip çıktı! “Yuvamı yıkmam”

Gülşen: Demet Akalın ile aramda bir kırgınlık olamaz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA