• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Eşimden ve Aslıhan’dan özür dilerim

Eşimden ve Aslıhan’dan özür dilerim

13.10.2018, 23:25

’la yaşadığı kavga sonrası burnu kırılan ve hastanelik olan şarkıcı Berkay, yaşananlarla ilgili ilk kez açıklamada bulundu. hesabından paylaşım yapan Berkay, “Davamın sonuna kadar arkasındayım” dedi

Futbolcu Arda Turan ile popçu Berkay arasında gece kulübünde başlayan, hastanede devam eden ve günlerdir taraflardan yapılan açıklamalarla çok konuşulan olayla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı.
Arda Turan'ın kafa atması sonucu burnu kırılan Berkay Şahin, yaşananlarla ilgili hem avukatı aracılığıyla hem de sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcının resmi hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

KARŞI TARAFIN YAPAMADIĞI...

Yaşanan bu süreçte önemli olan Berkay ve Arda değil: biri anne diğeri inşallah sağlıkla anne olmak üzere olan iki kadının maruz kaldığı hassas, kırıcı ve üzücü durumdur. Bu nedenle karşı tarafın yapamadığını yapıp eşimden ve Aslıhan Turan'dan özür dilerim. Erkek adam kavga eder. Ancak yanına gelerek 'Eşimi eve bırakıp yarım saate geleceğim' diyen bir kişiye kafasını çevirip başka kişiyle konuştuğu sırada habersizce ve yandan yapılan saldırı aciz, korkak bir saldırıdır. Kendisine de arkadaşlarına da şunu söyledim:

"İKİ ŞARTIM VARDI"

'Şikayetçi olmamamı istiyorsunuz tamam olmayayım ancak 2 şartım var.

1- Eşimden, kendi eşinden, benden ve kamuoyundan bu hareketleri için utanç duyduğunu söyleyerek özür dileyecek.

2- Sözle tacizin utancını duyduğunu söyleyecek ve ondan sonra biz erkek erkeğe konuşacağız. Bunları söylerse davadan vazgeçebilirim' Tüm bu yaklaşımıma rağmen, karşı taraf konuyu saptırmaya çalışarak saçma sapan açıklamalar yapıp hala dürüstçe davranmadığı için davayı açmaya karar verdim ve davamın sonuna kadar arkasındayım. Burası Türkiye Cumhuriyeti Hukuk Devleti, cezasını çekecektir."

TABURCU OLURKEN YÜZÜNÜ SAKLADI

Arda Turan tarafından burnu kırılan Berkay Şahin, ameliyat olduğu İstanbul'daki özel bir hastaneden dün taburcu oldu. Korumalar eşliğinde ve yanında eşi olmak üzere hastaneden çıkan Berkay, gazetecilerin fotoğraf çekmesini istemedi.
Yüzünü saklayarak arabaya bindi.

HASTANE ODASINDAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Arda Turan tarafından taciz edildiğini söyleyen Özlem Ada Şahin, tedavi gören eşi Berkay'ı bir an olsun yalnız bırakmadı. Zor günler geçiren Özlem Ada Şahin, hastaneden taburcu olmadan önce sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.
Kızı Arya ile hastane yatağında çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan genç kadının yorgun ve bitkin ifadesi yaşadıklarının en net görüntüsü oldu.

BERKAY'IN AVUKATI: ARDA SİLAHI BİLEREK ATEŞLEDİ

Berkay hastaneden taburcu olurken popçunun avukatı Ayşegül Mermer de basın toplantısı düzenledi. Mermer şunları söyledi:

"Arda Turan belinde ruhsatsız silahla hastaneye gelmiştir. Yargı dilinde, bele ruhsatsız silah takarak gezmek sadece suç dünyasının içindeki kişiler tarafından yapılan bir durumdur. Silahın bilerek ateşlenmesi bizi üzmüştür."

Eşimden ve Aslıhan’dan özür dilerim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN