• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mehmet Ali Erbil bugün uyandırılıyor

Mehmet Ali Erbil bugün uyandırılıyor

26.10.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 26.10.2018, 00:54

Maslak Acıbadem hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Mehmet Ali Erbil'in bugün uyandırılması yönünde karar alındığı öğrenildi.
Durumu hastaneye yattığı günden bugüne düzelme gösteren ve tedavisi devam eden sanatçının uyandırılarak genel durum gözlenmesi yapılacağı ve sanatçının bir süre daha yoğun bakımda kalacağı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

TATLISES'İN ZİYARETİ

Hastaneye yattığı günden beri yakın dostlarının ziyaret ettiği ünlü yıldızı dün gece geç saatlerde İbrahim Tatlıses'in ziyaret ettiği öğrenildi. Mehmet Ali Erbil'in kızkardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil "Mehmet Ali'nin sağlığı hızla iyileşmeye başladı. Dünden beri güzel haberleri alıyoruz. Tedaviye cevap veriyor" dedi.

CEM ÖZER İYİYE GİDİYOR

Bir süredir hastanede yoğun bakımda tutulan Cem Özer'den sevindirici haberler geldi. Oyuncu Umut Oğuz şu açıklamayı yaptı:

"Çevresindeki olaylara tepki vermeye başladı. Sevindirici olansa, derin uyku durumu sona erdi. Hatta aksilik olmadığı taktirde doktorları kızı Cemre'yi ve eşi Pınar'ı da görebileceğini söyledi."

Mehmet Ali Erbil bugün uyandırılıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.