• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’li belediyelerden ağaç katliamı

CHP’li belediyelerden ağaç katliamı
Giriş Tarihi: 10.11.2018

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Kuşadası sahil yolunda dondurma tezgahı yapmak için ağaç kesmesinin ardından vatandaşların tepkisi büyürken, Tekirdağ'ın CHP'li Kapaklı Belediyesi'nin de yeni Hükümet Konağı'nın hemen yanına dikilen 400'e yakın fidanı park yapımı için söktüğü ortaya çıktı.

KATLİAM YAPIYOR

Daha önce Efeler'de şehrin kent meydanında yaptığı düzenlemede de bir sürü ağacı yok eden Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na vatandaşlar isyan etti. Kuşadalılar, "Konuştuğunda mangalda kül bırakmıyor ama iş eyleme gelince en büyük ağaç katliamını kendisi yapıyor" dediler. Tekirdağ Kapaklı'da ise, yeni Hükümet Konağı'nın yanındaki alanda 400'e yakın fidan toprakla buluşturulmuştu.
Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ise bu alanda park yapım çalışmalarına başladı. Ağaç olan fidanların söküldüğünü iddia eden AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, beraberindeki partililerle birlikte CHP Kapaklı Belediyesi'ni ağaç katliamı yapmakla suçladı. Başkan Bezgin, "CHP zihniyeti ağaç katliamı yaptığı için buradayız. 3-5 ağaç için ortalığı ayağa kaldıran geziciler burada sökülen yüzlerce ağaca ne diyecek?" ifadelerini kullandı.

CHP’li belediyelerden ağaç katliamı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN