• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ege’nin çilesi bitmiyor

Ege’nin çilesi bitmiyor
Giriş Tarihi: 12.1.2019

5 yaşındaki Ege Avcı, şaşılık ameliyatına girdiği günden beri ölüm kalım savaşı veriyor

Torbalı'da gözündeki şaşılık nedeniyle girdiği ameliyatta oksijen yerine azot verildiği için kalbi duran 5 yaşındaki Ege'nin dramı bitmiyor. İpek Yeşilçam (24) ve eski eşi Ünal Avcı, 10 Aralık'ta, gözlerinde şaşılık bulunan tek çocukları Ege'yi ameliyat için Torbalı Devlet Hastanesi'ne götürdü.

ACİLDE BEKLETİLDİ

İddiaya göre, anestezi sırasında oksijen yerine azot verilen küçük Ege'nin kalbi durdu.
Duran kalbi çalıştırılan çocuk, İzmir'deki Ege Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Burada beynindeki ödem nedeniyle yoğun bakımda 2 hafta uyutulan talihsiz çocuk, taburcu edildi. Ancak bir süre sonra durumu kötüleşen minik Ege yeniden Torbalı Devlet Hastanesi'ne getirildi. Önceki gün kalp atışları hızlanan ve kasılmaları artan Ege, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanenin acil servisinde kalabalık arasında uzun süre beklemek zorunda kalan Ege, ailenin enfeksiyon riski olabileceği ısrarı üzerine izole odaya alındı. Bir ayda 4 hastane değiştirdiklerini söyleyen İpek Yeşilçam, "Küçük bir göz ameliyatından ne duruma düştük. Tek istediğimiz Ege'nin daha iyi bir tedavi ortamına alınması. Enfeksiyon kapmasından endişe ediyoruz" dedi.

SEVİM AKBAŞ

Ege’nin çilesi bitmiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN