• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'nın kızı için söyledikleri şok etti

söylediği her sözle yaptığı her paylaşımla magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. ile boşanması uzun süre konuşulan Şeyma Subaşı'dan velayeti babası Acun Ilıcalı'da olan kızı Melisa ile ilgili şok edici sözler geldi.

Şeyma Subaşı'nın kızı için söyledikleri şok etti

27.03.2019, 12:26

ile boşanmasının ardından İtalya DJ Guido Senia ile olan birlikteliği magazin gündemine son dakika haberi olarak düşmüştü ve gündemi uzun süre meşgul etmişti. Yeni sevgilisi ile görüşmek için sık sık yurtdışına gitmesi gereken Şeyma Subaşı kızı Melisa'nın velayetini de babası Acun Ilıcalı'ya vermişti.

Şeyma Subaşı'nın kızı için söyledikleri şok etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA