• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuğu fırtınası geliyor!

Kuğu fırtınası geliyor!
Giriş Tarihi: 16.4.2019

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, bugünden itibaren birkaç gün boyunca tüm yurtta kuğu fırtınası etkisini gösterecek.
Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye'nin büyük bölümü sağanak yağış etkisi altında olacak. Batı bölgelerinde sıcaklıklar 2 ila 6 derece düşerken, Güneydoğu bölgesi için toz aşımı uyarısı yapıldı. Her yıl bahar mevsiminde Türkiye genelinde etkisini hissettiren kuğu fırtınası, Türk denizcilerinin yüzlerce yıllık gözlem ve deneyimlerle oluşturduğu fırtına takviminde de yer alıyor.
Genellikle 16-17-18 Nisan tarihlerinde etkili olan kuğu fırtınası bazı yıllar bir-iki gün kadar değişkenlik gösterebilir.

İZMİR'DE HAVA NASIL OLACAK? İŞTE İZMİR DETAYLI HAVA DURUMU TAHMİNİ

Kuğu fırtınası geliyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN