• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’a ödül yağdı

Yeni Asır’a ödül yağdı
Giriş Tarihi: 17.5.2019

İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 52. Geleneksel Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması ile Hasan Tahsin Teşvik Yarışması'nın ödül töreni gerçekleştirildi.

ÖDÜL ALAN İSİMLER

Ödül törenine Yeni Asır damgasını vurdu. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ndeki törende kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri verildi. Yeni Asır 7 kategoride ödüle layık görüldü.
Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması güncel yazılar kategorisinde Ümit Çağrı Zorer ve güncel spor yazıları kategorisinde Halil Fincan ödüle layık görüldü. Spor fotoğrafında Gökhan Özyurtlu ödül alırken jüri özel ödüllerini Burak Hakerler ve Görkem Türkyılmaz aldı. Sayfa düzeninde Ali Osman Taş ödül sahibi olurken, sayfa düzeni kategorisinde jüri özel ödülünü Yasemin Durmuş aldı.

NİDA ALADAĞ

Yeni Asır’a ödül yağdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN