• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Simav 'na yeni bölüm

‘Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'na yeni bölüm

24.05.2019, 13:31

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne bağlı ’na () açılan ‘”’ programına 2019-2020 eğitim öğretim yılında 50 öğrenci alınacağı bildirildi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ne bağlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'na (SHMYO) açılan 'Yaşlı Bakım"' programına 2019-2020 eğitim öğretim yılında 50 öğrenci alınacağı bildirildi.

Simav AK Parti İlçe Başkanı Eczacı Ahmet Kulat, Simav'daki Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'na bir bölüm daha kazandırmanın sevinci ve heyecan içinde olduklarını ifade etti. Kulat "Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi senatosunun teklifi ve Yüksek Öğretim Kurulu'nun (YÖK) onayıyla, Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'na (SHMYO) açılan 'Yaşlı Bakım"' programına 2019-2020 eğitim öğretim yılında 50 kontenjanla öğrenci alınmaya başlanacaktır. Yeni açılacak 'Yaşlı Bakım' bölümünün ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu'ya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'a, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş'a, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler'e, Simav Belediye Başkanı Adil Biçer'e teşekkür ediyoruz" dedi.

İHA

‘Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'na yeni bölüm haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN