• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de hayali otel ismiyle vurgun! Yüzlerce kişi mağdur oldu

İzmir Çeşme'de hayali otel ismiyle vurgun! Yüzlerce kişi mağdur oldu

26.06.2019, 09:58

'in ünlü tatil merkezlerinden 'de Ayasaranda bölgesindeki bir otelin görsellerini kullanan dolandırıcılar, hayali otel ismiyle internet üzerinden satış yaptıkları yüzlerce kişiyi dolandırdı. Gittiklerinde otelin tadilatta olduğunu görenler mağdur oldu.

ilçesinde akıllara durgunluk veren bir dolandırıcılık olayı yaşandı. Yaz mevsimi nedeniyle yerli, yabancı ve ünlülerin akın ettiği Çeşme'de tatil yapmak isteyenler, internet üzerinden oteller aramaya başladı. Dolandırıcılar, dört yıl önce kiraya verildikten bir süre sonra icra kanalıyla boşaltılarak gerçek sahibi tarafından geri alınan Kerasus Resort Otel'in görsellerini kullanıp yüzlerce rezervasyon aldı.

İzmir Çeşme'de hayali otel ismiyle vurgun! Yüzlerce kişi mağdur oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN