• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de Demokrasi ve

, Demokrasi ve dolayısıyla şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi

İzmir'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

14.07.2019, 22:28

İzmir Valisi Erol Ayyıldız, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Balçova Termal Otel'deki etkinlik, Kur'an-ı Kerim okunması ve İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan tarafından yapılan dua ile başladı.

İzmir Valisi Erol Ayyıldız, etkinlikte yaptığı konuşmada, ülkenin birlik ve beraberliğinin ilelebet sürmesini temenni ederek, Türk milletinin bu birlik ve beraberliği korumaya yönelik gayretlerinin her zaman en üst düzeyde olacağını ifade etti.


Ayyıldız, Türkiye'nin son yıllardaki gelişiminin, 15 Temmuz'daki darbe girişimini gerçekleştiren şer odaklarını rahatsız ettiğini kaydederek, milletin her zaman güçlü olmayı bildiğini, dimdik yarına bakabildiğini söyledi.

Kadın, genç, yaşlı herkesin darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm farklılıklarını kenara bırakarak mücadele ettiğini anlatan Ayyıldız, 15 Temmuz'u unutmayacaklarını söyledi.

AA

İzmir'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA