• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

önüne geleni sürükledi

Sel önüne geleni sürükledi
Giriş Tarihi: 19.7.2019

’nin Gölyaka, Cumayeri ve Akçakoca ilçesinde etkili olan yoğun yağış, derelerin taşmasına, ve su baskınlarına neden oldu

DÜZCE'NİN Gölyaka, Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde meydana gelen sel nedeniyle 23 köy yolu ulaşıma kapanırken yaklaşık 4 bin kişinin sel ve su baskınından etkilendiği öğrenildi. Karayolu ile ulaşılamayan bölgede yaşayan vatandaşlar helikopterlerle kurtarıldı. Helikopterlere bindirilen vatandaşlar Düzce 18 Temmuz Stadyumu'na getirildi.

İKRAM YAPILDI
Burada hazır bekleyen ambulanslar tedavi olması gerekenleri çeşitli hastanelerin acil servislerine nakil ederken, diğer vatandaşlar ise 18 Temmuz Spor Salonu'nda bulunan alana alındı ve kendilerine çay ve sıcak çorba ikramı yapıldı.

Sel önüne geleni sürükledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN