• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de akılalmaz olay! '' diyerek güvenini kazandı...

İzmir'de akılalmaz olay! 'Baba' diyerek güvenini kazandı...

24.07.2019, 14:06

'da soymak istediği kuyumcuyu ağır yaralayan şahsın; kuyumcunun bulunduğu sokakta uzun süre midyecilik yaptığı ve yaralanan 'ya (56) "" diyerek güvenini kazandığı ortaya çıktı. Olaydan önce 4 saat boyunca Atçı ve kardeşleri ile vakit geçiren şahıs, polis tarafından her yerde aranıyor.

Olay, 'in ilçesine bağlı Göksu Mahallesi'nde geçtiğimiz Pazartesi akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre kuyumcunun bulunduğu sokakta uzun süre midyecilik yapan ve Atçı ailesiyle dostluk kuran şahıs, 2 ay önce midyeciliği bıraktı. Pazartesi günü, kuyumcuya uğrayarak sohbet eden şahıs, burada yaklaşık 4 saat boyunca vakit geçirdi, su ve tuvalet ihtiyacını kuyumcudan giderdi. Dükkanın kapanmasına dakikalar kala tuvalete girip 'ya "Lavaboda fare var" yalanını söyleyen zanlı, Atçı'yı tuvalete girmek istediği sırada bıçaklayarak kasanın anahtarını vermesini istedi. Atçı kanlar içinde kalırken, şahıs altınları çalmayı başaramayarak kaçtı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Atçı'nın tedavisi sürüyor. Şahıs ise polis ekiplerince her yerde aranıyor.

"AĞABEYİME 'BU ALTINLAR SİZE FAZLA' DEMİŞ"
Aynı zamanda dükkanın ortağı olan İlhan Atçı'nın kardeşi Ufukhan Atçı, "Şahıs burada midye satardı. Midye satarken buraya gelip giderdi. Aramızda dostluk olmuştu. Bize her zaman '' derdi. Sonra iş yapmayınca tezgahı kapatıp gitti. Buradan ayrıldıktan sonra her zaman gelir uğrardı. Suyunu içerdi, birbirimize çay ısmarlardık. Olay günü buraya geldi. Arabasını da yola çalışır durumda bırakmış. Neden açık durumda bıraktığını sorduğumuzda arabanın klimasında arıza olduğunu söyledi. Hatta İlhan ağabeyim arabaya gidip sorunun ne olduğuna baktı ve klimada sorun olmadığını söyledi. Oturduk, çay içtik. Ben 20.15'te eve geçtim. Onlar ağabeyim ve küçük kardeşim Metin ile dükkanda oturmaya devam etti. Küçük kardeşim de dükkandan çıktığında, şahıs tuvalete giriyor. 10 saniye sonra tuvalette fare olduğunu söylüyor. Ağabeyim tuvalete girmek isterken bıçağı saplıyor. 'Kasanın anahtarını ver, bu altınlar size fazla' deyip küfür ediyor. Sonra bıçağı gövdesine saplamaya devam ediyor. Ağabeyim bıçağı tutuyor ama bu kez de kolunu 6-7 defa daha bıçaklıyor. İnsanlar gürültüye koşunca şahıs hazır bekleyen araçla kaçıyor" diyerek olayı anlattı.

İzmir'de akılalmaz olay! 'Baba' diyerek güvenini kazandı... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA