• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

öncesi denetimler arttı

Kurban Bayramı öncesi denetimler arttı

31.07.2019, 14:49

’nın Tavşanlı ilçesinde öncesi vatandaşların huzur ve güveni için denetimler arttırıldı.

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzur ve güveni için denetimler arttırıldı.

Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşların huzur ve güvenli bir ortamda yaşamasını temin etmek kamu düzenini sağlamak amacıyla Kurban Bayramı öncesinde tedbirleri arttırdı.

Yaz mevsiminin gelmesi ile sıklaşan düğün, nişan, asker uğurlaması ve bayramlarda yaşanan silahlı sevinçlerin önüne geçebilmek amacıyla silah atan kişilere karşı Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri müsamaha göstermiyor.

Son 1 ay içerisinde yapılan denetimlerde düğün ve asker eğlencesi konvoylarında ruhsatsız 5 adet av tüfeği, 7 adet kurusıkı silaha el konuldu. Toplamda 12 bin 600 TL idari yaptırım cezası uygulanmış olup, bu kişiler hakkında genel güvenliği tehlikeye sokmaktan adli işlem başlatıldı.

Ayrıca vatandaşın yoğun olarak bulunduğu park bahçelerde, alışveriş merkezlerinde, kıraathanelerde yapılan uygulamalarda 914 kişi sorgulanarak çeşitli suçlardan aranması bulunan 23 kişi yakalandı. Akü ve motosiklet hırsızlığına karışan 3 şahıs Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Ekiplerin, çalışmalarına kararlılıkla ve aralıksız devam edecekleri bilgisi edildi.

Kurban Bayramı öncesi denetimler arttı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN