• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ser verdi sır vermedi

Ser verdi sır vermedi
Giriş Tarihi: 4.8.2019

Antarktika’da tüpsüz dalış gerçekleştiren ilk Türk kadın sporcu olan ’in şimdiki hedefi yeni dünya rekoru. Balık kız, kırmak istediği yeni dereceyi son haftaya kadar açıklamayacağını söyledi

Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Milli Sporcu Şahika Ercümen, "Bu yaz sonunda yeni bir dünya rekoruna imza atmak istiyorum. Ancak kırmak istediğim yeni dünya rekoru derecesini son haftaya kadar açıklamayacağım" dedi. Antarktika'da tüpsüz dalış gerçekleştiren ilk Türk kadın sporcu olan Şahika Ercümen, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi açıklarında antrenmanlarına devam ediyor. Ercümen, kariyerindeki sportif hedeflerini sürdürdüğünü, kırmak istediği yeni dünya rekoru için hazırlık yaptığını söyledi.AYVALIK'TA ÇALIŞIYOR

Ayvalık'taki bir otelde doğru nefes dersleri de veren Ercümen, "Özellikle yaz döneminde çok fazla yarışma var. Birbirimizi etkilememek adına rekora dair son bir ya da iki hafta kala açıklamalar yapacağız. Şu anda bu konuyu kapalı ve gizli tuttuk. Bir nevi totem de diyebilirsiniz" şeklinde konuştu.

SUAT SALGIN

Ser verdi sır vermedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN