• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ya obezite merkezi

Manisa’ya obezite merkezi
Giriş Tarihi: 2.9.2019

Çağın hastalığı obeziteyi önlemek amacıyla Şehir Hastanesi'nde obezite merkezi açıldı. Merkezde uzman hekimler, obezite hastalarının yaşam tarzlarını değiştirerek sağlıklarına kavuşmaları için çalışacak.

Çağın hastalığı obeziteyi önlemek amacıyla Manisa Şehir Hastanesi'nde obezite merkezi açıldı. Merkezde uzman hekimler, obezite hastalarının yaşam tarzlarını değiştirerek sağlıklarına kavuşmaları için çalışacak. Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde faaliyet gösterecek olan obezite merkezi hasta kabulüne başlıyor.

TEDAVİ EDİLEBİLİR
Uzman kadrosuyla kilo vermek isteyen vatandaşlara hizmet verecek olan obezite merkezi, ilk hastalarını kabul edecek. Obezite merkezide kilo kaybının sağlanması ve hasta motivasyonunun yanı sıra yaşam tarzı değişikliği de hedefleniyor. Manisa Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Saka, "Obezite, bebeklik döneminde, hatta anne karnında başlayan ve önlem alınmazsa bütün vücudumuzu saran bir hastalıktır. Organlarımızda fonksiyon bozukluklarına yol açar, damar yapımızı bozar, karaciğerimizi yağlandırır, kalp kaslarında hasar bırakır, böbreklerin düzenli çalışmasına engel olur. Obezite tedavi edilebilir ve önlenebilir bir hastalıktır. Obezite merkezimizde sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenmenin alışkanlık hatta yaşamsal davranış haline getirilmesi amaçlanmış ve hizmetine sunulmuştur" diye konuştu.

NERMİN UÇTU

Manisa’ya obezite merkezi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN