• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da kıyıya vurdu! Başında böyle beklediler

İzmir Karaburun'da kıyıya vurdu! Başında böyle beklediler

13.09.2019, 17:01

Nesli tükenmekte olan foklarından biri, 'daki bir otelin önündeki plajda yaralı halde bulundu. Otelde tatil yapanlar, yetkililere haber verdi. Ancak İlçe Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Müdürlüğü'nü aradıklarını belirten otel sakinleri, hiçbir yetkilinin gelmediğini ve fokun tedavi için sahilde hareketsiz şekilde yattığını ifade etti.

Otelde kalan ve foku fark ederek yaklaşan tatilciler, fokun sol tarafından yaralandığını ve hareket edemediğini gördü. Yeni Liman bölgesindeki otelde kalanlar fokunun başında uzun süre nöbet tutmasına rağmen hiçbir yetkilinin gelmemesinden yakındı. Vatandaşlar, İlçe Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü arasa da gelen yetkililer foka müdahale etmeden gitti. Bunun üzerine görevliler ve tatilciler Müdürlüğü'nü de aradıklarını ancak kimsenin gelmediğini iddia etti.

İzmir Karaburun'da kıyıya vurdu! Başında böyle beklediler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA