• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de 1 milyonluk soru belli oldu! İşte cevabı...

ATV ekranlarının sevilen bilgi yarışması programı , 'nun sunumuyla yeni sezon ilk bölümüyle izleyici ile buluştu. 'in ulaştığı 1 milyonluk sorunun cevabı merakla bekleniyordu. İşte 1 milyonluk soru ve cevabı...

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru belli oldu! İşte cevabı...

05.10.2019, 21:13 Güncelleme Tarihi: 06.10.2019, 08:50

ATV ekranlarının sevilen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yeni sezon ilk bölümüyle izleyici ile buluştu. Arda Ayten'in ulaştığı 1 milyonluk sorunun cevabı merakla bekleniyordu. İşte 1 milyonluk soru ve cevabı...

İŞTE KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DEKİ 1 MİLYONLUK SORU VE CEVABI

Soru: On kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında, bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer?

A: Vatan

B: Kan

C: Toprak

D: Yurt

Doğru cevap: C:Toprak

Kim Milyoner Olmak İster'deki 1 milyonluk soru sosyal medyayı salladı! Kim Milyoner Olmak İster'deki 1 milyonluk soru sosyal medyayı salladı!

ARDA AYTEN KİMDİR?

Kitaplara karşı büyük bir ilgisi olduğunu dile getiren Arda Ayten, henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde devam ediyor. Genç yarışmacı, yarışmadan kazandığı parayla çok daha fazla kitap alıp okuyacağını paylaşmasıyla hemen herkesin takdirini ve beğenisini kazandı.

Kitaba karşı derin bir ilgisi olan ve bu nedenle harcamalarını ağırlıklı olarak kitap üzerine yaptığını ifade eden Arda Ayten, bu yıl içerisinde toplamda 100'ü aşkın kitap okuduğunu dile getirdi.

Şimdiye kadar dört adet kitap yazdığını izleyicilerle paylaşan Arda Ayten'in ''Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum'' şeklinde açıklamalarda bulunması seyircilerin gönlünü fethetmişti.

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soru belli oldu! İşte cevabı... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.