• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da 'Ölümsüz sevgi'nin fotoğrafı ilgi gördü! Görmek için sıraya girdiler

Muğla'da 'Ölümsüz sevgi'nin fotoğrafı ilgi gördü! Görmek için sıraya girdiler

20.11.2019, 12:09

'da, evlendikleri güne dair anı bulunmadığı için gelinlik giyip 36 yıl önce kaybettiği eşinin siyah beyaz tek fotoğrafıyla objektif karşısına geçen , basında yer alan haberin ardından ilgi odağı oldu. Yaşlı kadının oğlu , "'nin her tarafından aradılar diyebilirim. Gelip fotoğrafı görmek isteyenler, hatta gelip görenler bile oldu. Bu da hem annemi hem bizi çok mutlu etti. Haberlerden sonra telefonlarımız hiç susmadı. Herkese mümkün olduğunca cevap verdik" dedi

'da gelinlik giyip, genç yaşta kaybettiği eşine ait çeyiz sandığında sakladığı tek kareyle çektiren 75 yaşındaki , ilgi odağı haline geldi.

Menteşe ilçesinde 36 yıl önce kaybettiği eşine ait siyah beyaz tek kareyle objektif karşısına geçerek, düğün fotoğrafı hayalini gerçekleştiren Uysal'ın haberi basında, "" başlığıyla geniş yer buldu.

Muğla'da 'Ölümsüz sevgi'nin fotoğrafı ilgi gördü! Görmek için sıraya girdiler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA