• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu meyveyi yiyen antibiyotik kullanmıyor

Havaların soğuması ile birlikte başta soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklar da kendini göstermeye başladı. Hastalıklara karşı antibiyotik kullanımından önce şifayı sebze ve meyvelerden de bulabilirsiniz.

Bu meyveyi yiyen antibiyotik kullanmıyor
Giriş Tarihi: 31.12.2019

Hastalıklara karşı en büyük silahımız bağışıklık sistemimiz. Bağışıklık sistemimizi en çok koruyan ve güçlendiren besinlerin başında da turna yemişi geliyor. Turna yemişi antioksidan açısından en zengin meyvelerdendir ve antioksidan oranı %95'tir. Dünyada "cranberry" olarak tanınır. Yapılan araştırmalar sonucunda bu meyvenin tüketiminin antibiyotik kullanımını azaltabileceğini ortaya konmuştur. Bağışıklık sistemini güçlendirerek, soğuk algınlığı ve gribe karşı koruma sağlar.

Bu meyveyi yiyen antibiyotik kullanmıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA