• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Katliamın nedeni kredi kartı borcu

Katliamın nedeni kredi kartı borcu

15.1.2020

Denizli'de önce Veysel ve Mustafa Akpınar kardeşleri, ardından Ramazan Küçük'ü öldürdükten sonra kendi kafasına sıkan Hüseyin Arslan'ın cinayetleri kredi kartı borcu yüzünden işlediği ortaya çıktı. Hüseyin Arslan'ın kredi kartından çektiği 7 bin lirayı Ramazan Küçük'e, 10 bin lirayı da Veysel ve Mustafa Akpınar kardeşlere verdiği ancak parayı defalarca istemesine rağmen geriye alamadığı öğrenildi. Cinayete kurban giden iki kardeşin, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde toprağa verileceği kaydedildi. Küçük'ün cenazesi ise Denizli'de toprağa verildi.

■ SEBAHATTİN ALP

Katliamın nedeni kredi kartı borcu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.