• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Aydın’ın eğitim sevdalıları

Aydın’ın eğitim sevdalıları

16.1.2020

AYDIN'IN Kuyucak ilçesinde birleştirilmiş sınıflı Azizabat İlkokulu'nda görev yapan İlke Erener ve Pervin Göksu Aslan, kendilerini okullarına adadı. Azizabat İlkokulu'na 2 yıl önce gelen öğretmen İlke Erener, belediye ve hayırseverlerin desteğiyle okulun tadilatını yaptırdı. 36-68 ay arası öğrencileri tespit eden Erener, okula bir anasınıfı açılmasını sağladı. Okul Öncesi Öğretmeni Pervin Göksu Alan'ın da Azizabat'a atanmasıyla iki kişilik dev kadro tamamlandı. Pervin öğretmen de, kendi materyallerini temin ederek 4 yıldır uyguladığı Montessori eğitimini okulun anasınıfına taşıdı.

■ KAZIM YÖRÜKCE

Aydın’ın eğitim sevdalıları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.