• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan Koçarlı’ya doğalgaz müjdesi

Kaplan’dan Koçarlı’ya doğalgaz müjdesi
Giriş Tarihi: 16.1.2020
AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile Başkan Kaplan, Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) Genel Müdürü Burhan Özcan'ı makamında ziyaret ederek Koçarlı'ya doğalgaz getirilmesi konusunu görüştü. Görüşmemede Koçarlı ilçesine gelecek doğalgazla ilgili önemli kararlara varıldı. Ziyaretin ardından ilçe halkına doğal gaz müjdesini veren Başkan Kaplan, "Koçarlı'yı AK Belediyecilik hizmetleriyle tanıştırmaya devam ediyoruz. 11 milyon nüfuslu ilçemizin doğalgazla tanışmasını istedik. Bu talebimiz BOTAŞ Genel Müdürlüğü tarafından uygun bulundu" dedi.

■ KAZIM YÖRÜKCE

Kaplan’dan Koçarlı’ya doğalgaz müjdesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN