• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Küçük mimarlar artık onları üşütmeyecek

Küçük mimarlar artık onları üşütmeyecek
Giriş Tarihi: 16.1.2020
Manisa Kula'da bulunan Jeopark Ortaokulu, başarılı bir projeye imza attı. Öğrenciler Gülçin Uysal ve Rahime Uğur önderliğinde sokakta yaşayan hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olabilmesi adına 'yuvamın mimarı olur musun?' sloganıyla proje hazırladı. Kedi, köpek, kuş gibi hayvanların barınma ve yiyecek ihtiyacını karşılayabilecekleri çeşitli kulübeler üreten öğrenciler, bu kulübelerin ilçenin çeşitli noktalarına konuşlandırılması için Kula Belediyesi'nden de yardım istedi. Belediye görevlilerince ilçenin farklı noktalarına konulacak olan kulübeler sayesinde, vatandaşlara da hayvan sevgisinin önemi anlatılacak.

■ BATUHAN ULU

Küçük mimarlar artık onları üşütmeyecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN