• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Merve’yi bulaşık suyu öldürdü

Merve’yi bulaşık suyu öldürdü

16.1.2020

Zonguldak'ta annesinin bulaşık yıkamak için kaynattığı sıcak su leğenine düşen 2.5 yaşındaki Merve Demirer hayatını kaybetti. Bulaşık için sobada ısıttığı leğeni yere indiren anne, kısa süreliğine mutfağa gitti. Bu sırada odada bulunan küçük kız dengesini kaybedip sıcak su dolu leğenin içine düştü. Olay yerine çağrılan 112 ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan talihsiz çocuk önce hastaneye, oradan da İstanbul'a sevk edildi. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Merve, köyünde toprağa verildi. Baba Halil Demirer, "Böyle bir acıyı kimse yaşamasın" diye gözyaşı döktü.

Merve’yi bulaşık suyu öldürdü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.