• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşandı? 28 Temmuz Salı Müge Anlı'da yaşananlar

9 yaşındaki 'a ne oldu? İddialar anne Gülümser Amanet üzerinde. Şiar yangın süsü verilerek öldürüldü mü? Atv'nin reyting rekortmeni programı ile Tatlı Sert, Şiar Kılıç'ın ölümü ile ilgili karanlıkta kalanları aydınlatıyor. Şiar Kılıç'ın ölümü ile ilgili tüyler ürperten iddialar! İşte 28 Temmuz Salı Müge Anlı'da yaşananlar...

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşandı? 28 Temmuz Salı Müge Anlı'da yaşananlar

28.07.2020, 10:03 Güncelleme Tarihi: 28.07.2020, 13:33

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Şiar Kılıç'a ne oldu? Anne Gülümser ile ilgili iddialar kan dondurdu. İşte 28 Temmuz Salı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar...

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER YAŞANDI?
Savcı kuyumcu kardeşlerin nitelikli dolandırıcılıktan hâkim karşısına çıkardığı ve hâkimin tutuklu yargılanmasına karar verdiği açıklandı. Mehmet Ali Koran'ın kaybından 7 ay sonra şantiyedeki köpeğin insana ait kafatası ve kemikler bulmasıyla olay yine gündeme gelmişti. Tüm hafta sonu köpeğin her hareketi takip edildiği hatta gece bile köpeğin aksiyon kamerası ile izlendiği belirtildi.

Köpeğin Mehmet Ali Koran'ın kaybolduğu yerden çok fazla uzaklaşmadığı tespit edildi. Müge Anlı Muhabir Burak'ın teyze ile önce bir röportaj yaptığı orada farklı açıklamaların olduğunu söyledi. Teyze Gülüzar'ın gelip 2 gün evinde kaldığını kendi evini dağıttığını Hami'nin çok sinirli bir adam olduğunu gördüğünü, Gülüzar'ın ev sahibinin oğluna mesaj çektiğini ona çocuğunun yandığını ve öldüğünü ve sürekli yalancılık yaptığını dile getirmiş. Sevim Hanım ayrıca kendisini doktora götürmek için Sakarya'ya getirdiklerini ama doktor yüzü görmediğini ayrıca Gülüzar'ın çok iyi yalan söylediğini kendisinin Beykoz'da vurulduğunu söylediğini ama hepsinin yalan olduğunu ve çocuklarına hiç bakmadığını iddia etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşandı? 28 Temmuz Salı Müge Anlı'da yaşananlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.