• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sahte hesaplardan şikayetçi oldu

, sosyal medyada adına açılan sahte hesaplar için şikayetçi oldu. Savcılığa başvuran , sahte hesaplarından özel hayatının ifşa edildiğini, bu paylaşımlar sebebiyle hakarete ve tehdide maruz kaldığını söyledi.

Eser Yenenler sahte hesaplardan şikayetçi oldu

SABAH

17.09.2020, 12:56 Güncelleme Tarihi: 17.09.2020,13:02

Eser Yenenler, sosyal medyada kendi adına açılan sahte hesaplara savaş açtı. Savcılığa şikayette bulunan Yenenler verdiği dilekçede, ismine açılmış çok sayıda sosyal medya hesabı bulunduğunu ve bu hesaplarda kendisine ait fotoğraf ve bilgilerle, bilgisi ve izni olmadan paylaşımlar yapıldığını belirtti.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Savcılığa başvuran ünlü oyuncu, sahte sosyal medya hesaplarından özel hayatının ifşa edildiğini, bu paylaşımlar sebebiyle hakarete ve tehdide maruz kaldığını söyledi. Yenenler, İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne de başvurarak sahte adreslere erişimin engellenmesini talep etti.

Dilek YAMAN / SABAH

Hercai'nin yeni sezonu ne zaman başlıyor? Yeni bölümde neler olacak? Miran ve Reyyan herkesin karşısında durabilecek mi? Propolis, virüslerin üremesini önler, bağışıklık sistemini güçlendirir YKS ek yerleştirme nasıl yapılır? ÖSYM Ek yerleştirme ücreti ne kadar?

Eser Yenenler sahte hesaplardan şikayetçi oldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA