• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da bugün neler yaşandı? 17 Eylül Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Peki Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? İşte 17 Eylül Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 17 Eylül Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar...

17.09.2020, 09:53 Güncelleme Tarihi: 17.09.2020, 13:02

Gündüz kuşağının en çok izlenen programı "Müge Anlı ile Tatlı Sert", atv ekranında kaldığı yerden izleyicisiyle buluşuyor. Araştırmacı gazeteci Anlı, 12 sezon boyunca 153 cinayet dosyası aydınlattı, 3 bin 5 kaybı bularak 864 ailenin yüzünü güldürdü.

Müge Anlı, uzman ekibiyle birlikte pek çok faili meçhul cinayeti aydınlatacak, kayıpları bulacak, aileleri kavuşturacak ve yeniden milyonları ekran başına toplayacak. Müge Anlı yine suçluların peşinde, mağdurların yanında olacak.

MÜGE ANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MÜGE ANLI'DA DÜN NELER YAŞANDI?

Müge Anlı ve ekibinden yardım isteyen Hatice Kahraman, eşi Metin Kahraman'ın eve getirdiği bir kadın tarafından 130.000 TL ve altınlarının çalındığını iddia etti. Kayseri'de yaşayan ilginç hırsızlık olayında Hatice Kahraman eşi metin Kahraman'ı da suçladı. Kayseri'de yaşayan Hatice Kahraman 25 yıllık birikimini eşinin eve getirdiği genç bir kadın tarafından çalındığını iddia ederek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Bir balık lokantasında çalışan Hatice Hanım yaşananlardan dolayı eşi Metin Bey'i sorumlu tutarak eve getirdiği kadınla iş birliği içinde olabileceğini öne sürdü. Hatice Kahraman evdeki parası daha öncede çalındığını söyledi. Bir izleyici tarafından adının Yeşim Yağcı olduğu söylenen kadının paraları evde nasıl kolaylıkla bulduğu da merak konusu oldu.

Türkiye Aleyna Çakır'ın başına gelenlerle sarsılırken bir acı haber de Aleyna Çakır'ın arkadaşı Emine Yanıkoğlu'nun geldi. 17 yaşında aşık oldum diyerek evlendiği kişi tarafından 1,5 yaşındaki bebeğinin gözü önünde öldürülen 20 yaşındaki Emine Yanıkoğlu'nun ailesi Aleyna Çakır'ın ailesine destek olmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaydı. İki ailenin ortak acısı tüm Türkiye'yi derinden etkiledi. Emine Yanıkoğlu'nun Aleyna Çakır'ın mezarı başında "Benim de sonum Aleyna gibi olacak!" dediği öğrenildi.

Müge Anlı'da bugün neler yaşandı? 17 Eylül Perşembe Müge Anlı'da yaşananlar... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.