• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Olmaz başlıyor! Güç dengeleri değişiyor!

'nin fenomen dizisi Olmaz, yeni sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. 'nın başrol oynadığı dizide, nefes kesecek. Eşkıya dizisinin yeni sezonu 6 Ekim Salı günü ATV'de olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlıyor! Güç dengeleri değişiyor!

02.10.2020, 16:13 Güncelleme Tarihi: 02.10.2020, 16:13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni sezonla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Oktay Kaynarca'nın başrol oynadığı dizinin yeni sezon fragmanı yayınladı. İşte yeni sezona dair detaylar!

166. Bölüm:

Alparslan kendisine ve ailesine yapılan hain saldırı sonrasında hayatından vazgeçmek uğruna intikam yemini eder. Olayın faillerini bulmak için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli'yi bile ezmeye göze almıştır.

Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder.

Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, hedef haline gelir. Bu uğurda dünürleri Haşmet Façalı'yı da karşısına almıştır. Masanın kuralını hiçe sayan Alparslan silahını ateşler.Hızır ise kendisi üzerinden yapılan hain planların henüz farkında değildir. Alparslan'a yapılan saldırının izini sürerek soluğu Yaman Korkmaz'ın mekanında alan Hızır, düşmanlarının gözüne bakarak meydan okur.

Dünürü Haşmet Façalı'nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer. Çakırbeyliler beklenmedik bir düşmanlıkla karşı karşıya kalacaktır. Çakırbeylilerden intikam almak için yemin eden Bahar ise, Hızır Çakırbeyli'nin peşine düşer.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlıyor! Güç dengeleri değişiyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.