• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

dizisi ilk tanıtımı ile heyecan yarattı

Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını ve ’ın üstlendiği, başrollerini ve ’un paylaştığı “” atv ekranlarından izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ekranlara görkemli kadrosu ve ezber bozan hikayesiyle damga vuracak “Maraşlı”nın, merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. İşte Maraşlı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu...

Maraşlı dizisi ilk tanıtımı ile heyecan yarattı

17.12.2020, 10:44

Maraşlı (Burak Deniz) ve Mahur (Alina Boz)'un sahafta tanıştıkları ilk günle başlayan tanıtımda, Maraşlı'nın kızıyla yaşadığı acı dolu günü sorgu odasında anlatması dikkat çekti. Maraşlı ve Mahur'un uyumlarının göz doldurduğu fragmanda ikilinin aksiyon dolu sahneleri de oldukça merak uyandırdı.

Başarılı oyuncu Burak Deniz'in eski asker 'Maraşlı' karakterine hayat verdiği dizide, güzel oyuncu Alina Boz, fotoğraf sanatçısı 'Mahur' karakterini canlandırıyor.

Yayınlanan tanıtımı ile merakı arttıran ve adından söz ettirmeye başlayan dizi, atv ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayıyor!

Senaryosunu Ethem Özışık'ın, yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün üstlendiği dizinin görkemli kadrosunda; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.Dizinin konusu;
Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Maraşlı dizisi ilk tanıtımı ile heyecan yarattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.