• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

yazdı ‘internet’ geri geldi

Yeni Asır yazdı ‘internet’ geri geldi

13.1.2021

YENİ Asır'ın duyarlı haberciliği bir kez daha ses getirdi. Bayındır Buruncuk'ta, magandaların kestiği internet kablosu Belediye Başkanı Uğur Demirezen'in çabalarıyla hızla tamir edildi. Çayır mevkiinde yaklaşık 30 öğrencinin uzaktan eğitimi için internet sağlayan kabloların kesildiğini Yeni Asır'dan öğrenen Demirezen, Telekom yetkililerini arayıp yardım istedi. Hattın kısa sürede tamir edildiğini belirten Demirezen, "Bu yüzden internet bağlantısı öğrencilerimiz açısından hayati önemde. Telekom yetkililerine sorunu kısa sürede çözdükleri için teşekkür ederim" dedi.

NADİR UYSAL

Yeni Asır yazdı ‘internet’ geri geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.