• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alpay’a tepki yağdı

Alpay’a tepki yağdı

22.2.2021

Müzisyen Alpay, son röportajında merhum sanatçı Zeki Müren ile ilgili, "On kulağım olsa biriyle Zeki Müren dinlemem. Abartılı üslubu ve Türkçe'siyle, Türk Sanat Müziği'ni katletmiştir" ifadelerini kullandı. Sosyal medyada eleştirilerin odağı olan Alpay'a, tiyatrocu Behzat Uygurdan da tepki geldi. Uygur, "Bunca yılın emeğini, saygınlığını bir röportaj ile bitirmek başka bir acı... Yapmayın be abi!" mesajını paylaştı. Gelen tepkilerin ardından Alpay, "Tamamen samimi hislerimi ifade ettim. Hissettiğim duyguları aktardım. Herkes herkesi sevmek zorunda değil." açıklamasını yaptı.

Alpay’a tepki yağdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.