• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Polis durdurmak isteyince kız arkadasını bırakıp kaçtı

Polis durdurmak isteyince kız arkadasını bırakıp kaçtı

22.2.2021

MUĞLA'NIN Fethiye ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasında uygulama yapan polislerin 'dur' ihtarına uymayan Can Yağlı, kovalamacanın ardından aracını ve kız arkadaşını bırakarak dağa kaçtı. Olay, Kesikkapı Kaya Caddesi'nde yaşandı. Ekipler, Yağlı'nın kullandığı 48 HE 626 plakalı aracı durdurmak istedi. Yağlı, uygulama noktasından kaçtı ama polisle kovalamacanın ardından otomobil ve araçtaki kız arkadaşını bırakarak ormanlık alana kaçtı. Yağlı'ya sokağa çıkma kısıtlamasını ve trafik kurallarını ihlalden 5 bin 460 lira para cezası kesildi. Otomobil çekiciyle götürülürken, eczaneye ilaç almaya çıktığını söyleyen kıza ceza yazılmadı.

MURAT YALÇIN

Polis durdurmak isteyince kız arkadasını bırakıp kaçtı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.